Друк

Марка ОА

 Що таке марка ОА? 

 

OА - Origin Assured Label  (ярлик, який підтверджує походження хутра)

Ця марка з’явилася на ярликах чи то сама по собі, чи була інтегрована у вже існуючі бренди. Вона означає, що любий хутровий виріб, який має ярлик ОА, гарантує, що шкури походять з країни, де діють закони та стандарти, що контролюють хутрове виробництво.

ОА-програма – це спільна робота Міжнародної Організації Торгівлі Хутром (IFTF), аукціонів  AmericanLegend, FinnishFurSales, KopenhagenFur, NorthAmericanAuctions.

Марку OA вперше було подано на грудневому раунді аукціонів у 2006 році.

 Споживач хоче бути впевненим, що хутрова індустрія несе відповідальність за добробут тварин і дотримується правил їх гуманного утримання. Бути просто модним – цього сьогодні вже недостатньо.

Дизайнери та продавці теж очікують цього від хутрової промисловості. Найкоротший шлях підтвердити їх очікування пролягає через ярлики продукції. Це є ключовий ринковий продукт, який давно широко використовується у багатьох інших галузях промисловості. Марка ОА має особливу цінність, оскільки на відзнаку від інших ярликів, вона є міжнародною.

ОА ярлик – це ключ до довголіття хутрового бізнесу.

Основна умова отримання марки ОА: країна повинна мати чинні закони/стандарти, що відповідають правилам Євросоюзу або Ради Європи та хутро має продаватися тільки через аукціони.


www.originassured.com