ДОБРОБУТ

Хутрова промисловість є відповідальною промисловістю. IFTF та її члени засуджують жорстоке поводження з тваринами. IFTF сприяє суворим кодексам практичних правил, які відповідають або перевищують встановлені та прийняті стандарти по добробуту тварин, диких чи фермерських. Торгівля хутром з тих видів тварин, що знаходяться під загрозою зникнення,  суворо заборонена.

 

Все хутро, яке  використовується у хутряній торгівлі , є фермерським  або взятим  з  стійких популяцій у природі. IFTF та її члени підтримують незалежні наукові дослідження, які стосуються добробуту тварин в сільському господарстві, відлову тварин, численності та збереження довкілля. IFTF заохочує і підтримує законодавство щодо добробуту тварин, заснованого на об'єктивних наукових дослідженнях по всьому світу.


Замітка про праватварин і добробут тварин: є багато плутанини про різницю між правами тварин і добробутом тварин. Це серйозне питання, яке ми пропонуємо розглянути.

 

Добробут тварин
Люди, які підтримують принципи добробуту тварин визнають, що ми знаходимося на вершині харчового ланцюга, що тварини дуже важливі для нас з багатьох причин, навіть життєво важливі для виживання в деяких громадах. Тварини завжди дають нам їжу і одяг, і у нас є певні види тварин, вирощувані тисячами поколінь, щоб забезпечити ці речі. Природне середовище підпадає під вплив і управління людськими істотами.  У наш час багато медичні досліджень, направлених на врятування життя, стали можливими тільки завдяки можливості тестування процедур і препаратів на тваринах. Тому, враховуючи величезне і нескінченне значення тварин для нас і наш масовий вплив на них, прихильники добробуту тварин вважають, що ми, люди, зобов'язані піклуватися про благополуччя тварин, з якими ми вступаємо в контакт  і докладати зусилля до збереження своїх природних еко-систем.

Це віра IFTF і її членів. Ми не віримо в права тварин.

 

ПРАВА ТВАРИН
Прихильники прав тварин  вважають, що тварини повинні мати такі ж права, як людські істоти, і тому люди не мають права використовувати або керувати твариною, для будь-яких цілей.

Тому захисники прав тварин виступають проти:


медичних досліджень

Фермерства / фермерських тварин

М'ясо, молоко і яйця (у тому числі органічні)

Полювання та риболовлі

Шкіри та хутра (у тому числі зміїної, крокодилової і т.д.)

Вовни, кашеміру, пашміни, ангори, шовку

Зоопарків / Цирків / Притулків для тварин / Домашніх тварини

Кінних екіпажів / плугів і т.д.

Захисники прав тварин використовують засоби агітації проти розкоші продуктів тваринного походження, такі як вовна, шкіра, шовк, кашемір, зміїна шкіра і т.д. і їхні кампанії дуже емоційні. Захисники прав тварин, прагнучи до досягнення своєї мети позбавляють споживача вибіру використовувати будь-які продукти тваринного походження шляхом створення прецедентів. Завдяки досягненню заборони на певні види продукції (незважаючи нате, що ці продукти походять  від врегульованих і відповідальних галузей, як, наприклад, торгівля хутром)  стає легше проводити кампанії про заборону інших видів продукції тваринного походження, таких як м'ясо і вовна, прецедент того вже були встановлені.

IFTF і його члени вважають, що у людей є демократичне право приймати свої власні рішення про те, що робити, щоб жити легітимно,  що їсти і що носити, люди не повинні жити в світі, де немає ніякого вибору взагалі.

Врегулювання фермерського господарства
Звірівництво добре регулюється і діє в рамках високих стандартів обслуговування.

У країнах Європейського Союзу, Директива Ради 98/58 встановила набір правил, що охоплюють добробут всіх сільськогосподарських тварин, у тому числі хутрових фермерських  тварин. Директива 93/119 має справу з забоєм і вбивством з хутрових та інших фермерських тварин. Крім того, Рада Європи прийняла рекомендацію, переглянуту в 1999 році, спрямовану на забезпечення здоров'я і благополуччя на фермах хутрових звірів. Рекомендація комплексно охоплює різні питання по догляду за тваринами, від фермерського середовища до звірівників та методів контролю. Її вимоги були включені до кодексу  Європейській асоціації звірівників (EFBA). Рекомендація є юридично обов'язковою у Німеччині, була включена в національне законодавство Фінляндії, Норвегії та Данії. Крім того, звірівництво має одні і ті ж екологічні закони, які застосовні до всіх секторів  сільського господарства у ЄС.

У Північній Америці  звіроводи також слідують суворим кодексам правил, які  відповідають правилам  провінцій, державного або національного добробуту тварин та іншим нормативним актам. Регулярний ветеринарний контроль здійснюється відповідно до галузевих керівних принципів  провінційних, державних чи національних вимог. У Сполучених Штатах  програма Merit Award  була введений у хутряній  галузі для консультацій з ветеринарами, вченими-зоологами, біологами і фермерами. Премією нагороджуються за дотримання  стандартів гуманного звірівництва і лише після незалежної перевірки на фермі.

У Росії звірівництво покривається законодавством  сільського господарства і правилами компанії, а також спеціальними законами про хутрове тваринництво.

Багато країн-виробників  мають національні органи контролю або само регуляторні  галузеві інспекції  за участю ветеринарних інспекцій або інших офіційних засобів контролю. Наприклад, у Норвегії, схема знаходиться в місці, яке включає в себе 30 інспекційних груп, які подорожують по країні відвідуючи звірівників. Ветеринар є в кожній групі. Умови на фермах ретельно перевіряються та надаються  рекомендації щодо їх покращення в разі потреби.