Друк

Магія хутра

П’ятий Всеукраїнський конкурс дизайнерів хутрових виробів «Магія хутра»


У жовтні 2011р. Українська асоціація хутровиків за підтримки  IFTF проводить Всеукраїнський конкурс дизайнерів «Магія хутра», з ціллю пошуку і підтримки вітчизняних дизайнерів та розвитку дизайнерського мистецтва у хутровій галузі.

В свою чергу IFTF організує та проводить щорічний Міжнародний конкурс молодих дизайнерів REMIX в рамках Міжднародної виставки MIFUR у Мілані. У цьому конкурсі можуть приймати участь тільки переможці національних конкурсів.  Ексклюзивне право  рекомендувати переможця національного конкурсу на участь у конкурсі в Мілані має тільки Українська асоціація хутровиків.

Переможця конкурсу вибирає авторитетне журі, в склад якого  увійдуть відомі українські дизайнери хутрових виробів, спеціалісти в галузі моди та представники хутрової бізнес-еліти. Буде оцінюватися майстерність, творчість, технічне виконання виробу та його товарність.

 

Вже протягом чотирьох років українські дизайнери ставали дипломантами конкурсу REMIX і були нагороджені Міжнародними Сертифікатами Досягнень (Certificate of Achievements).

Дизайнер Анастасія ЛеоноваДизайнер Юлія Ткаченко

У 2010 році Україну в Мілані представляли дизайнери: Анастасія Леонова із Івано-Франківська («Тикаферлюкс»)  та Юлія Ткаченко  із Черкас («АНТ»).

Участником V Всеукраїнського конкурсу може стати любий дизайнер хутрових виробів, який подасть заявку (див. Анонси на сайті) на участь в УАХ  до 10 вересня 2011р.

Кожний учасник має право представити на конкурс  від 1 до 3 хутрових виробів.