Друк

REMIX 2012

 

Шведський дизайнер Олександр Кранц, був нагороджений Золотим призом на  Міжнародному конкурсі дизайнерів хутрових виробів REMIX, в Мілані. Олександр вразив журі своїм пальто з голубої лисиці довжиною три чверті, оздобленим білою шпилькою. Олександр закінчив коледж дизайну Beckmans  в Стокгольмі в травні минулого року зі ступенем бакалавра  в галузі моди та дизайну. В даний час він працює в H & M в Стокгольмі в їх відділенні жіночого одягу. Журі обрало інноваційний дизайн Олександра з 35 представлених моделей багатообіцяючими дизайнерами з Північної Америки, Європи, Росії та Азії.

 

Срібний приз REMIX і спеціальний приз ОА отримала італійська дизайнерка, Ассунта Іоріо її шоколадно-коричневий норковий піджак з оголеним плечем. Лендрел Мартін із США отримав  бронзову нагороду за пальто з стриженої норки  кольору альпійська зелень.

Кристина Рамірес Руїз  з Іспанії виграла вже вдруге  в категорії  Pimp My Coat. Христина отримала натхнення  роботами художника Френсіса Бекона і його одержимістю різними відтінками червоного кольору. Більше 50 дизайнерів представили свої ескізи в цьому році. Їх можна подивитися на сторінці IFTF на Facebook. 

Pimp My Coat надає дизайнерам можливість реконструювати старовинні пальто, щоб відображати сучасні тенденції моди.

IFTF хотів би привітати всіх дизайнерів, які приймали участь у конкурсі REMIX 2012. Всі дизайнери, які беруть участь в конкурсі дизайну REMIX є переможцями своїх  національних конкурсів дизайну, де вони демонструють видатний рівень інноваційного дизайну. Україну на конкурсі REMIX 2012 представляв молодий багатообіцяючий дизайнер з Івано-Франківська TYKAFURLUX Григорій Лаврук, якому був вручений сертифікат досягнень.

 

Примітки для редакторів:

  • IFTF отримала 86 заяв на участь у  REMIX, це на  27 заяв більше, ніж у минулому році.
  • IFTF вперше провела міжнародний конкурс дизайну REMIX в 2003 році і з тих пір більше 500  дизайнерів хутра з 22 країн світу прийняли в ньому участь.
  • Всі три фіналісти Міжнародного конкурсу дизайну отримали грошовий приз, зробити  вклад в свою кар'єру дизайну: 3000 доларів США за золоту нагороду, 2000доларів США за срібну і 1000 доларів США за  бронзову.  Переможець категорії Pimp My Coat має зберегти відремонтований хутровий виріб.
  • Всі 8 фіналістів отримали пакет, який складається з грошового призу, який покриває всі витрати на поїздку до Мілану, та з короткого представлення у світі моди і хутрововій спільноті.