Друк

Конкурс Remix 2014

Міжнародна хутряна Федерація (IFF) 5 березня 2014 в Мілані провела міжнародний конкурс молодих дизайнерів Remix і вперше за 11 років історії конкурсу його підтримав італійський журнал Vogue. Метою цього конкурсу є виявлення і підтримка молодих талантів у сфері дизайну з хутром, відновити інтерес до хутра в якості важливої ​​тенденції моди.
У конкурсі брало участь 44 представника з усього світу, але у фінал пройшли тільки 12 дизайнерів з Великобританії, України, Аргентини, Угорщини, США, Фінляндії, Нідерландів, Італії, 2 фіналіста з Японії, а також Іспанії та Данії.
Перше місце зайняв Шохей Охащі (Shohei Ohashi) з Японії. У виробі використовувалася норка, білий єнот і хутро кози, для отримання бажаного ефекту у виробі використовувалися техніка фарбування і щипки. Натхненням для створення виробу для нього послужили шедеври відомого іспанського архітектора Антоніо Гауді, з яким він познайомився під час поїздки до Іспанії. В якості призу за перше місце Шохей отримав грошовий приз і запрошення на стажування в будинок моди Aquilano Rimondi (Італія).

Алтинай Осмоева (Altynai Osmoeva) з Великобританії, але родом з Киргизії зайняла друге місце. У виробі використовувалася чорна норка, фетр і емульсійна фарба. Для досягнення ефекту ніжного переливу, чорна норка була делікатно покрита рожевою фарбою з використанням техніки трафаретного окрашування.Алтинай черпає своє натхнення з традиційних культур і ремесел зі всієї земної кулі. Її мета в моді робити зручні, але авангардні предмети одягу, які відображають традиції, майстерність і оригінальність. 

Третє місце зайняла Мія Джан (Mijia Zhang) з США. Вона представила виріб з норки з використанням технік перфорації та інкрустації. Мія цікавиться високотехнологічними особливостями роботів, деталі яких вона втілює у своїх виробах. Мії подобається створювати одяг з почуттям гумору. 

Приз в номінації реабілітуй старе пальто (Pimp my coat) отримала Нiколiн Лів Андерсен (Nikoline Liv Andersen) з Данії, яка працювала над його створенням спільно з SAGA FURS. Вони вирішили використовувати дуже традиційне і суворе норкове пальто, але надати йому сміливий і авангардний вигляд, створивши нестандартний силует у формі метелика і використавши різнокольорову фольгу. 

Вперше за 11-річну історію конкурсу у фінал пройшов український дизайнер. Діана Агаян з Києва виготовила чудовий жакет з норки, який представляв собою стилізацію картини Ван Гога «Соняшники».