Друк

Філія IFTF "Євразія"

23 квітня 2013 в м. Москві відбулися збори представників країн, що входять у філію IFTF «Євразія».

На зборах затвердили склад Правління «Євразія», до якого увійшли представники з Великобританії, Росії, України, Туреччини та Казахстану.

За пропозицією Президента РПМС С.Столбова Головою Правління на 2013-2014рр. обраний С.Соллей (IFTF, Великобританія).

Директором «Євразія» на 2013-2014рр. обраний С.Столбов (РПМС, Росія).

Також затвердили План роботи філії IFTF «Євразія» на 2013р. Були проведені активні дискусії щодо ситуації в пушно-хутрянiй індустрії в світі, взаємодії зі ЗМІ, протидії організаціям захисників прав тварин, робочі моменти майбутньої діяльності «Євразії».

Друк

Затверджена філія IFTF "Євразія"

У Копенгагені 1 лютого 2013 відбулися чергові загальні збори Міжнародної хутрової торгової федерації (IFTF), на якому були присутні більше 60 її представників з різних країн. Були розглянуті різні питання щодо стану та розвитку світової індустрії хутра.

 При обговоренні питання розвитку регіональної структури IFTF рішенням загальних зборів затверджена філія IFTF «Євразія», до якої увійшли Росія, Україна, Туреччина і Казахстан. Офіс філії буде розташовуватись в Москві на базі Російського хутрового союзу РПМС (вул. Мінська, д.1 Г, корпус 4, офіс 30, тел / факс: 8-499-400-29-81).

 На загальних зборах також розглядалися заявки на вступ до IFTF нових членів. Внесена РПМС заявка Казахстанської хутряної торгово-промислової асоціації була розглянута і підтримана одноголосно країнами-членами IFTF. Казахстан став 42-м членом IFTF.