Друк

Ярмарок шкіри та хутра в Стамбулі 2012

IDF - 2012, Ярмарок Шкіри та хутра у Стамбулі, який проходив січня 17-19/2012, Туреччина. Подія IDF організована TUYAP у співпраці з організацією Аrti-F, а також за активної підтримки Асоціації виробників турецької шкіри, хутрових виробів, турецької Асоціації шкіряної промисловості та ряді інших організацій, які мають відношення до виробництва шкіри, об’єднаних турецьким Фондом шкіри.

Триденний захід привернув увагу багатьох місцевих та іноземних відвідувачів, і в ньому прийняли участь 351 учасник  з 30 країн на площі в  35000 м2. "Це на 35% більше в порівнянні з подією минулого року. Було зареєстровано понад 12 500 відвідувачів але відвідування було обмежене тільки торговим сектором, і це на 10-15% більше від події минулого року. Зросла кількість місцевих відвідувачів так само, як  і іноземних гостей, в  основному з Росії", сказав пан Туран Гултурк, керівник Організаційного комітету IDF.Хутряні аксесуари і обробка грають важливу роль на виставці у Стамбулі нарівні з  маленькими модними виробами в основному з дикого хутра. Важливо і цікаво зазначити, що основним видом  хутра на ярмарку в Стамбулі є не тільки норка, але широкий спектр дикого хутра, зокрема ондатра, бобер, койот, лисиця, шиншила , єнот, єнотовидний собака.

На ярмарку були широко  представлені одяг зі шкіри та хутра місцевого виробництва (хутро становить приблизно 10%, а шкіра і обробка 90%), а також деякі міжнародні дилери та виробники, кількість  яких неухильно зростає останнім часом.

В цьому році Canada’s Fur Harvesters Auction Inc.  був перший аукціонний будинок, який брав участь у цій виставці і генеральний директор Марк Дауні був дуже задоволений інтересом до ярмарку.

В цілому, IDF-2012  Ярмарок хутра та шкіри був досить успішним. На думку багатьох виробників на ярмарку було багато іноземних покупців - в основному, з Росії - і пройшов він досить жваво. 30-35 виробників на ярмарку прийняли замовлення як  від іноземних покупців їхніх попередніх клієнтів, так і від нових покупців. 
Кількість хутра та продукції хутряної обробки на виставці IDF в Стамбулі свідчить про зростаючу важливість хутра, особливо дикого - ондатри, бобра, койота, лисиці та єнотовидного собаки в індустрії моди