Друк

Лютневий аукціон Kopenhagen Fur

Лютневий аукціон Kopenhagen Fur встановила кілька рекордів і продаж був дуже приємним. Попит був сильний на чолі з Китаєм, але й інші ринки були також активними, тому з'явилася тенденція для збільшення продажів. На продаж було виставлено 4 млн.шкур норки. Початковий план був 3.6 млн. шкурок норки, але через кількість скінів, відправлених фермерами, та інформацію з роздрібного ринку було прийнято рішення збільшити пропозицію. Середня ціна на норку виросла  на трохи більше, ніж на 13% в порівнянні з аукціоном грудня. Середня ціна досягла 324 датських крон, що є задовільною. Близько 600 клієнтів взяли участь в аукціоні, і це є рекордом для лютневого аукціону. Близько половини клієнтів були з Китаю, який, як і раніше, є локомотивом по відношенню до попиту. Тим не менш, було дуже відрадно бачити, що клієнти з Кореї, Росії, Греції і Туреччини були також активні в цьому аукціоні, бо холод, який підживлював попит на цих ринках. А також є важливим фактором те, що хутро дуже помітне в міжнародній моді.
Якість запропонованого товару була високою. У важкі часи продажі комерційної продукції, як правило, зазнають найбільшої шкоди, в той час як люксовий сегмент має менш циклічний характер.

Якість пропозиції, таким чином, стимулює попит і ціну. Це стало фактором отримання гарної премії за оксамитову якість, в той час як довговолосі шкури норки залишають за собою мудрі ціни. Пропозиція включала в себе  основні типи і мутаційні. Основні види досягли в середньому 10%, в той час як мутації досягли максимального підвищення в ціні і були продані за дуже високими цінами. Ціна на блакитних песців підвищилася на 30% і  на сріблясто-чорних лисиць - на 22%. Крім того, шиншили користувалися великим попитом, і шкури зросли в ціні на 26%. Російський соболь був проданий за високу ціну. В зазначеному порядку були запропоновані два топ-лоти з шкур самців та самок.Топ-лот в чорному оксамиті з шкур самок був куплений Маніосом Дімітріосом з the Italian Centro Bel Furs за 800 датських крон за шкурку та буде виставлений на італійській виставці хутра Mifur. Топ-лот з шкур самців у махогоновому оксамиті також вирушив до Італії. Алессандро Пахаро, SAP FUR Srl, заплатив 810 датських крон за шкурку. Скіни будуть використані для шубу для екс-першої леді Росії Світлани Медведєвої.

Загальний обсяг продажу досяг рекордно високого рівня 1 400 000 000 данських крон. На третій день проведення аукціону 2 400 000 шкури норки були продані за ціною в  цілому більше, ніж 800 000 000 датських крон. Ще ніколи не продавалося стільки шкур норки всього за  один день.

Наступний аукціон Kopenhagen Fur буде проходити  12 квітня - 16 з інспекцією з 7 квітня.